LOGICAL PORTAL

LOGICAL PORTAL

Vajon a Covid-19-esetek ugrása a beoltottak körében vírusnak vagy oltásnak tulajdonítható?

2021. augusztus 02. - KAWALACI

Számos tanulmány azt sugallja, hogy a pozitív Covid-19 esetek száma nő az oltottak körében.

Dr. Jospeh Mercola szerint:

Az Egyesült Királyságban a COVID-19 tüneti esetei a „vakcinázott” személyek körében 40% -kal nőttek egy hét alatt, és átlagosan napi 15 537 új fertőzést értek el. Eközben a nem vakcinázottak körében a COVID-19 tünetes esetei 22% -kal csökkentek, és jelenleg a jelenlegi napi átlag 17 588-on vannak

Az adatok azt mutatják, hogy azokban az országokban tapasztalható a legmagasabb pozitív COVID-19 eset ahol az oltási arány a legmagasabb. 

Egy izraeli tanulmány megerősíti, hogy "a legtöbb pozitívan tesztelt embert beoltották"

A Reuters beszámolója szerint az elmúlt hetekben emelkedni kezdett a COVID-19-esetek száma Izraelben. A kitörések az oltatlan gyermekek körében az iskolákban kezdődtek, majd a vakcinázott felnőttekre is átterjedtek.

A múlt héten Izrael átlagosan 775 új napi esetet regisztrált a Reuters szerint.

Ez a legnagyobb új fertőzések száma Izraelben március óta - jelentette a Reuters.

Sok más országtól eltérően az izraeli teszteken pozitív emberek többségét beoltották - jelentette a The Washington Post.

De ez nem meglepő - véli Katelin Jetelina epidemiológus, aki a The Washington Postnak nyilatkozott.

"Minél többet oltják a lakosságot, annál többet fogunk hallani arról, hogy az oltottak fertőzöttek" - mondta.

Hiteles "tudományos megállapítás"?

Amit az elemzők nem említenek, az az, hogy az úgynevezett pozitív esetek előállításához használt módszertan (jelezve a COVIDA-19 pozitív esetek számának növekedését a vakcinázottaknál) a WHO által támogatott reverz transzkripciós polimeráz láncreakciótól (rRT-PCR) függ ) teszt.

Bár az rRT-PCR becsléseket kezdettől fogva megkérdőjelezték, a WHO 2021. január 20-án folytatott konzultációján megerősítette, hogy a SARS-COV-2 vírusos esetek kimutatására használt rRT-PCR teszt teljesen érvénytelen. E tekintetben a WHO kategorikus (2021. január 20.): a PCR-teszt 35+ ciklus küszöbén (amplifikáció) semmilyen körülmények között nem jelenti a SARS-CoV-2 kimutatásának eszközét.

Ezért minden olyan állítás, amely a COVID-19 pozitív esetek tendenciáiról a vakcinázottak és a nem oltottak körében, egyszerűen értelmetlen. Ezeknek a változatokra vonatkozó állításoknak sincs értelme.

Van azonban egy ellentmondás, amelyet fel kell oldani. Miért mutatják az oltott emberek a Covid-pozitív esetek számának növekedését?

Én a következőt javasolnám. Mintavételes felmérések elvégzése, amelyek két különböző személyi kategóriát különböztetnek meg:

  1. vakcinázott személyek, akik negatív egészségügyi következményekkel járnak (és orvosi segítséget kérnek)
  2. vakcinázott személyek, akik egészségesek.

Vizsgáljuk meg ezt a kérdést egy oltott személy (1. kategória) szemszögéből, aki hazamegy, majd egy -két héttel később hányingert érez, és orvosi segítséget kér az egészségügyi klinikán vagy kórházban, ahol beoltották.

A klinikán az orvosi segítséget kérő oltott személyt mindig orvosi diagnózisnak vetik alá, valamint rutinszerű RT-PCR tesztet végeznek, amelyről tudjuk, hogy helytelen és érvénytelen.

A vakcinázott személy pozitív vagy diagnosztizálták, hogy valószínűleg pozitív a Covid -ra. És nő a fertőzött pozitív esetek száma, amelyeket "oltottaknak" rendelnek.

Még akkor is, ha a beteg nem veszi ki a tesztet, a személy sérülési tüneteket vagy káros következményeket okozhat az oltás miatt, és ezeket a tüneteket a Covida-19 valószínű eseteként lehet megjelölni a vizsgálattal vagy anélkül.

És ne feledje, a kórházaknak tanácsos elkerülni a vakcinával kapcsolatos sérülések és "káros következmények" rögzítését.

Meg kell érteni, hogy ezt az orvosi diagnózist és RT-PCR tesztet nem adják meg egy egészséges vakcinázott személynek (2. kategória), aki normális életet folytat, és még mindig orvosi segítséget kér.

Tehát statisztikai problémával foglalkozunk.

Más szóval, ez nem bizonyítja, hogy a diagnózis vagy a Covid-pozitív esetek valószínűsége megnőtt az oltottak körében.

Azt sugallják, hogy növekszik a covid-19 és / vagy covid-pozitív PCR eredmények valószínűsége azoktól az emberektől, akiket „káros hatásokkal” oltottak be, és akik visszatérnek egy klinikára vagy kórházba orvosi ellátásért, ahol diagnosztizálják, és ahol RT- A PCR tesztet rutinszerűen alkalmazzák.

Annak érdekében, hogy meghatározzák ezt a tendenciát a vakcinázottaknál, a fent említett két különböző kategóriával történő mintavételt kell előirányozni.

A vakcinázottak körében az úgynevezett regisztrált Covid-19 esetek növekedése köthető-e oltáshoz vagy vírushoz?

A priori azt sugallja, hogy az orvosi segítséget kérő vakcinázott embereket véletlenszerűen diagnosztizálják és pozitívnak bizonyítják a Covid -fertőzést, bár valójában szenvedhetnek a vakcina "káros hatásaitól".

Ennek a jelenségnek az okát egy egyszerű mintafelméréssel kell elemezni, amely megkülönbözteti a vakcinázott személyeket, akiknek az oltás után egészségügyi problémái vannak, és akik orvosi segítséget kérnek, és azokat a vakcinázott személyeket, akiknek az állapota tökéletes.

Szerző: Prof. Michel Chossudovski

A bejegyzés trackback címe:

https://covid-vaccine.blog.hu/api/trackback/id/tr216647224

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása